KeepinCRM

⭐ KeepinCRM - хмарна CRM від українських розробників для продажів і управління компанією. Безкоштовна версія з повним функціоналом для 1 користувача.
keepincrm
4,3
Rated 4.3 out of 5
4.3 з 5 зірок (на основі 15 відгуків)
Відмінно60%
Дуже добре27%
Нормально7%
Погано0%
Жахливо6%
Зміст

Огляд функцій

KeepinCRM – CRM система для управління продажами в інтернет-магазині. Все необхідне в 1 системі: ліди, клієнти, угоди, задачі, склад, фінанси, документи, доставки, SMS та інтеграції з зовніншніми сервісами.

Основні функції CRM для інтернет-магазину:

 • Автоматизація процесів на розділі Склад: облік товарів на складі, комплектація замовлень та створення наборів, кросс-сейли, автоматичне списання товарів зі складу, функція контролю залишків Склад – Інтернет-магазин.
 • Автоматизація дій за створеним шаблоном умов: автовідправка SMS, створення завдань, угод, автоматичний перехід на новий етап угоди при виконанні заданих умов, створення ТТН.
 • Інтеграція з сервісами відстеження дзвінків (по типу Ringostat чи Binotel): приймання дзвінків, автоматичний розподіл вхідних дзвінків між менеджерами, автоматичне створення завдань та карток клієнтів.
 • Аналітичний модуль для керівника відділу продажів:  візуалізація воронки продажів, кастомізовані звіти для створення власних графіків та аналізу бізнес-процесів.
 • Автоматизація типових задач та процесів: відправити SMS з ТТН, провести списання або повернення товару, тегувати клієнтів, зарахувати фінанси, створити завдання, автоматично змінити етап воронки в залежності від статусу доставки та багато іншого
 • Адаптація KeepinCRM під потреби вашого бізнесу. Наприклад швидке та зрозуміле створення додаткових полей в картці клієнта, або тегування контрагентів, доступне навіть в безкоштовному тарифі.

Скріншоти з інтерфейсу CRM

KeepinCRM тарифи

Тарифи на користування KeepinCRM. Тарифікується кількість користувачів, у списку вказані ціни за 1 місяць, проте мінімальний період для оплати – 3 місяці. Оплачувати помісячно не можна.

Основна перевага формування цін в KeepinCRM – це відсутність скритих платіжок та необхідності постійно щось докуповувати.

KeepinCRM інтеграції

Перелік готових інтеграцій CRM системи з українськими сервісами, для забезпечення безперервного циклу роботи компанії в єдиній системі.

Інтеграції на безкоштовному тарифі

 • Інтеграція з Новою Поштою дозволить створювати ТТН в KeepinCRM, та автоматично відправляти клієнтам SMS  з інформацією про відправку.
 • Інтеграція з сервісом TurboSMS дозволяє автоматично відправляти SMS-повідомлення клієнтам при зміні етапу угоди, або надіслати повідомлення-нагадування, якщо клієнт довго не забирає замовлення з почтового відділення.

Інтеграції на платному тарифі

 • Інтеграція з сервісами телефонії: Ringostat, Binotel, UniTalk, Phonet, Stream Telecom.
 • Інтеграція з CMS: Magento, WooCommerce, Opencart, Хорошоп, Joomla, Weblium, Wix.
 • Інтеграція з еквайрінговими сервісами для прийому онлайн-платежів: ПриватБанк, Монобанк
 • Інтеграція з маркетплейсами та агрегаторами цін: F.ua, Prom.ua, Rozetka
 • Інтеграція з сервісом відправки транзакційних листів SMTP від SendPulse.

Окрім вже готових та доступних в інтерфейсі модулів інтеграції, система KeepinCRM має відкрите API, за допомогою якого є можливість інтегрувати CRM з будь-яким зовнішнім сервісом.

FAQ

В KeepinCRM відсутній готовий модуль для інтеграції з 1С. Функціонал CRM системи дозволяє вести Склад без підключення 1С.

Модуль інтеграції з соціальними мережами та месенджерами, наразі активно розвивається. В KeepinCRM вже реалізована інтеграція з Viber та Telegram. Facebook та Instagram в процесі розробки, детальніше на сайті розробника.

Підключення програмного РРО в KeepinCRM можливо за рахунок готової інтеграції з Checkbox. Завядки інтеграції ви зможете генерувати фіскальні чеки безпосередньо в інтерфейсі CRM системи.

KeepinCRM аналоги

remonline
Українські CRM системи

Ремонлайн

CRM Ремонлайн – хмарна CRM система від українських розробників, створена з урахуванням потреб малого бізнесу.

Детальніше »
keycrm
Українські CRM системи

KeyCRM

KeyCRM – онлайн CRM для підприємців та компаній. Автоматичний облік клієнтів та продажів. Українська CRM система із десятками готових інтеграцій.

Детальніше »
nethuntcrm
Українські CRM системи

Nethunt CRM

Nethunt CRM – управління продажами, лідами, автоматизація воронки продажів. Інтеграція з сервісами Google Workspace, та робота з інтерфейсу Gmail.

Детальніше »

KeepinCRM відгуки користувачів

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.

Оцінити сервіс KeepinCRM