Nethunt CRM

Nethunt CRM - управління продажами, лідами, автоматизація воронки продажів. Інтеграція з сервісами Google Workspace, та робота з інтерфейсу Gmail.
4,3
Rated 4.3 out of 5
4.3 з 5 зірок (на основі 15 відгуків)
Відмінно60%
Дуже добре27%
Нормально7%
Погано0%
Жахливо6%
Зміст

Огляд функцій

NetHunt CRM – це хмарна CRM-система для керування взаємовідносинами з клієнтами, яка інтегрується з Gmail і дозволяє використовувати функції CRM з управління комунікацією безпосередньо з папки «Вхідні» поштового сервісу.

nethunt crm otzyvy
Ефективна організація клієнтської бази з готовими інтеграціями для популярних месенджерів та соцмереж
 • Централізована комунікація з клієнтами, без втрати даних про звернення клієнта, в незалежності від каналу. NetHunt CRM організовує базу клієнтів та зберігає історію взаємозв’язків, створюючи картки клієнтів з детальною інформацією, а завдяки готовим інтеграціям, забезпечує зберігання даних про комунікацію з різних каналів в єдиному робочому просторі.
 • Структуровані відповідно до бізнес-процесів дані про поточних клієнтів, та лідів. Воронка продажів, статуси угод, звіти про успішно завершені та інструменти відстеження втрачених угод.
 • Налаштування автоматичних переходів по етапам воронки продажів, при виконанні попередньо налаштованих умов.
 • NetHunt CRM має функціонал, який вирішує головну проблему, з якою стикаються майже всі підприємства, в процессі впровадження CRM-системи – блокування впровадження з боку менеджерів з продажів, через небажання вносити інформацію до системи. В NetHunt розробили функцію автоматичного вводу даних про клієнта в Профіль контакту з повідомлень електронної пошти, Linkedin, Facebook та Intercom мессенджерів.
 • Для забезпечення безпеки данних, в CRM-системі реалізовано функціонал Розмежування прав доступу. Призначайте доступ до певних об’єктів на рівні відділу або конкретного співробітника.

Огляд додаткових переваг CRM системи NetHunt

 1. Високий рівень безпеки даних – розміщення в Google Cloud та відповідність стандартам безпеки Google Security Assessment
 2. Гнучке управління тарифами та підключенням/відключенням користувачів
 3. Відкрите API
 4. Мобільний додаток NetHunt CRM для Android та iOs
 5. Функція автоматичного пошуку співпадінь для уникнення створення дублів контрагентів

NetHunt CRM тарифи

 • Базовий 10€

  Базовий тариф з необхідним функціоналом для повноцінної роботи з базою клієнтів, проте з обмеженим доступом до інтеграцій. 1 безкоштовна консультація від служби підтримки.

 • Бізнес 10€

  Бізнес тариф з необхідним функціоналом для повноцінної роботи з базою клієнтів, повним доступом до інтеграцій, але зі встановленими лімітами на побудову ланцюжків автоматизації - до 50 шт. Та до 2000 автоматичних дій на місяць. 2 безкоштовні консультації від служби підтримки.

 • Просунутий 40€

  Збільшені ліміти на побудову ланцюжків автоматизації - до 200 шт. Та до 10 000 автоматичних дій на місяць. 5 безкоштовних консультацій від служби підтримки.

Готові інтеграції NetHunt

NetHunt CRM максимально інтегрована з продуктами та сервісами, що входять до екосистеми Google Workspace. Проте коло готових модулів інтеграції, значно ширше:

 • Інтеграція NetHunt з поштовим сервісом Gmail, дозволяє працювати з функціоналом CRM безпосередньо в інтерфейсі поштового сервісу Gmail, без необхідності переключатися між вікнами браузера.
 • Завдяки інтеграції з Google Workspace, ви маєте змогу працювати в єдиному просторі з  Google Календарем, Таблицями, Диском та чатом Google Hangouts.
 • Автоматизація обробки дзвінків  за допомогою інтеграції з сервісами телефонії Ringostat, Binotel, Stream Telecom.
 • Зберігайте звернення з різних месенджерів та соціальних мереж в NetHunt CRM, за допомогою готових інтеграцій з Telegram, Facebook Messenger, Linkedin, Intercom, Google Contacts.

FAQ

Наразі, готового модуля для інтеграції та окремого функціоналу для здійснення SMS-розсилок в NetHunt CRM немає. Але цей функціонал знаходиться в процесі розробки. Детальніше про плани розвитку продукту та розробку нових функцій можна ознайомитись в Roadmap NetHunt CRM, що розробник виклав у загальний доступ.

Розробник пропонує послугу “Імпорт даних у NetHunt CRM”, що оплачується окремо. Вартість імпорту даних фахівцями розробника складає 240€.

У вартість імпорту включено:

 • розробка структури даних
 • створення необхідних папок
 • розробка структури картки клієнта
 • налаштування воронки продажу
 • навчання співробітників (1 година)

Nethunt CRM аналоги

remonline
Українські CRM системи

Ремонлайн

CRM Ремонлайн – хмарна CRM система від українських розробників, створена з урахуванням потреб малого бізнесу.

Детальніше »
keycrm
Українські CRM системи

KeyCRM

KeyCRM – онлайн CRM для підприємців та компаній. Автоматичний облік клієнтів та продажів. Українська CRM система із десятками готових інтеграцій.

Детальніше »
keepincrm
Українські CRM системи

KeepinCRM

⭐ KeepinCRM – хмарна CRM від українських розробників для продажів і управління компанією. Безкоштовна
версія з повним функціоналом для 1 користувача.

Детальніше »

Nethunt CRM відгуки користувачів

лучшая замена для битрикса

Rated 5 out of 5
13.11.2022

лучшая замена для битрикса, но перенос данных это просто мрак, мы в процессе переноса данных начали корректировать процессы – не делайте так, теперь мало что работает как раньше, но работает

Анна Дремова
Verified

Оцінити сервіс Nethunt CRM